Vyhledávání

Zpět na stránku Přechod - klimakterium

Lékárníci doporučují… Sarapis!

Vloženo: 27. 01. 2015

Už jste si někdy nechali poradit od lékárníka? Určitě ano. Každý z nás někdy narazil na zdravotní problém, s kterým nebylo nutné hned běžet k lékaři, ale bylo ho třeba hned řešit.

Úporná rýma, bolavé klouby, pálení žáhy, nespavost… Někdy nám také náš lékař doporučí podpořit léčbu nemoci něčím přírodním a doplňkovým. A tady se bez pomoci a rady lékárníka neobejdeme.

lékárníci doporučují

Lékárníci rozumí přípravkům, které prodávají, velmi dobře. Každý den jsou totiž konfrontováni se zkušenostmi zákazníků a mohou tedy doporučovat skutečné účinné přípravky. V široké nabídce produktů se stejnými účinky, ale od různých výrobců, se zákazníkovi těžko orientuje.

Naše firma VEGALL Pharma s.r.o. je na trhu již dlouho a speciali-Vegall Pharmazujeme se na přírodní preparáty pro ženy i muže, které jim pomáhají v těžkých obdobích jako je u žen příprava na těhotenství či klimakterium nebo menstruační potíže a andropauza u mužů. Bez poučených lékárníků, kteří umí doporučit zákazníkovi vhodný přípravek, by pozice každého producenta potravních doplňků byla mnohem těžší.

lékárníci doporučujíTěší nás, že v každoroční anketě „Lékárníci doporučují“, kterou pořádá vzdělávací portál pro lékárníky Edukafarm, se umísťujeme pravidelně na prvním místě. Lékárníci už od roku 2009 vyhodnocují naše klíčové produkty pro ženy v klimakteriu: Sarapis a Sarapis Soja, jako nedoporučovanější. Věříme, že je to především proto, že se ženy do lékáren pro naše Sarapisy opakovaně vrací, protože jim prostě pomohl. A spokojený zákazník je radost nejen pro lékárníky, ale i pro nás. Fakt, že Sarapisy mohou ženám ulevit s příznaky klimakteria bez vedlejších účinků, je dnes faktem dostatečně známým, čehož důkazem je i anketa lékárníků. 

Již šestým rokem jsou naše výrobky stále na přední pozici!

Děkujeme našim zákazníkům za trvající přízeň!

Tým VEGALL Pharma s.r.o.

Výsledky ankety:

Rok

Kategorie MENOPAUZA

Doporučení

2009

1. místo

45%

2010

1. místo

36%

2011

1. místo

40%

2012

1. místo

41%

2013

1. místo

45%

2014

1. místo

44%

Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku Přechod - klimakterium

Nejčtenější články

Střeva jsou klíčový orgán imunity

Naše střeva jsou díky bilionům místních mikroorganismů klíčovým orgánem pro naši imunitu. Ovlivňují například produkci bílých krvinek v jiných imunitních centrech, jako je...

Paluba letadla je rájem virů a bakterií. Jak během letu na dovolenou neonemocnět?

Trávit svou letní dovolenou s kapesníkem v ruce nebo ještě hůře v hotelové posteli nechce nikdo. Přesto se mnoho lidí po dlouhém letu letadlem do vysněné...

4 zdravotní obtíže, o nichž jste možná nevěděli, že za nimi stojí oslabená imunita

Imunitní systém je hlavní hradbou našeho těla proti nemocem. To, že nás ve chvíli jeho oslabení může zachvátit rýma, kašel, chřipka či angína, ví i malé dítě.

X

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše