Vyhledávání

Zpět na stránku Články

Ženská neplodnost

Přísné diety ohrožují ženské zdraví. Mohou vést k rakovině děložní sliznice či neplodnosti.

Vloženo: 04. 04. 2018

Drastické diety mohou mít závažné důsledky pro ženské zdraví.

Zobrazit článek

Potraviny, které zvyšují šanci na početí dítěte

Vloženo: 28. 06. 2016

Kvalita stravy má vliv na plodnost. Určité vitamíny a minerály totiž vytvářejí optimální základ pro početí potomka i zdravý průběh těhotenství.

Zobrazit článek

Roste zájem o asistovanou reprodukci, dárců spermií je však nedostatek

Vloženo: 15. 10. 2015

Podle nejnovějších údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR (ÚZIS) se v Česku stále zvyšuje počet započatých cyklů asistované reprodukce.

Zobrazit článek

Co pomáhá při otěhotnění - mýty nebo pravda?

Vloženo: 19. 08. 2015

Přibývá párů, které nemohou počít dítě přirozenou cestou. Příčin je celá řada, s některými se dá pracovat lépe, s jinými hůře. O čem je řeč?

Zobrazit článek

Kdy počít dítě? V létě jsou spermie rychlejší, zima zvyšuje riziko alergií.

Vloženo: 19. 08. 2015

Chystáte se rozšířit rodinu, ale nechcete do toho skočit po hlavě? Při plánování potomka byste měli zohlednit také skutečnost, jak jednotlivá roční období přejí početí a jaký vliv mají na jeho následný zdravotní a psychický stav.

Zobrazit článek

Jak otěhotnět po vysazení hormonální antikoncepce

Vloženo: 05. 08. 2014

Hormonální antikoncepce se stala přirozenou součástí života mnoha žen. Po jejím vysazení však poměrně velké procento z nich zažívá problémy se správným nastartováním menstruačního cyklu.

Zobrazit článek

Strašák hormonální antikoncepce: nahraďte pilulky přírodními fytoestrogeny

Vloženo: 03. 07. 2014

Hormonální antikoncepce umožňuje ženám plánovat těhotenství a zapojit se tak do pracovního procesu, což pro spoustu z nich představuje možnost seberealizace.

Zobrazit článek

Objednat se ke gynekologovi?

Vloženo: 17. 03. 2014

To je otázka, kterou si někdy v životě položila každá žena. Někdy máme tendenci naše problémy bagatelizovat a pak si krutě uvědomíme, že jsme k lékaři měly zavítat mnohem dříve. Jindy zas naše návštěva u lékaře vypadá jako planý poplach a cítíme se jako někdo, kdo lékaře zbytečně obtěžuje. Není lehké se v signálech našeho těla dobře vyznat.

Zobrazit článek

Zpět na stránku Články

Nejčtenější články

Jak podpořit imunitu?

Když se ochladí, je sychravo a vlhko, zima nám leze za nehty a může se nám oslabit imunita. Imunitní systém nestíhá a začínají se v lepším případě objevovat rýmy, kašel a nachlazení. V tom horším případě uléháme do postele s chřipkou nebo angínou.

Střeva jsou klíčový orgán imunity

Naše střeva jsou díky bilionům místních mikroorganismů klíčovým orgánem pro naši imunitu. Ovlivňují například produkci bílých krvinek v jiných imunitních centrech, jako je...

Paluba letadla je rájem virů a bakterií. Jak během letu na dovolenou neonemocnět?

Trávit svou letní dovolenou s kapesníkem v ruce nebo ještě hůře v hotelové posteli nechce nikdo. Přesto se mnoho lidí po dlouhém letu letadlem do vysněné...

X

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše