Vyhledávání

Zpět na stránku Témata

Pomocníci z přírody

ZDRAVÁ MENSTRUACE A PŘIROZENÉ OTĚHOTNĚNÍ

SARAPIS MENSIS

Trpíte premenstruačním syndromem?

Provázejí vaši menstruaci migrény?

Je vaše menstruace příliš bolestivá a nepravidelná?

Pokoušíte se otěhotnět?

Vaše tělo vám posílá informaci – něco není v pořádku. Lékař vám pomůže vyloučit a určit závažné onemocnění. Většinou ale je problémem hormonální nerovnováha. A tu můžeme nastolit úpravou životního stylu a našemu tělu můžeme pomoci dodáním koncentrovaných přírodních živin. Tělo si samo vezme, co potřebuje. A to, co nespotřebuje, vyloučí.

Základem preparátu Sarapis mensis jsou přírodní hormony (izoflavony) získané ze sóji a červeného jetele. Dále obsahuje extrakt z brusinek, mateří kašičku, květní pyl a vitamíny B. Obsahuje i další prvky a živiny. Podrobnosti o složení a účincích najdete zde.

Sarapis Mensis díky obsaženým vitaminům skupiny B přispívá k úlevě od některých nepříjemných projevů PMS (premenstruační syndrom).  Mohou ho užívat i ženy, u kterých ze zdravotních důvodů nelze na zmírnění příznaků PMS podávat hormonální antikoncepci. FERTILAN

Toužíte po miminku a ono nepřichází?

Chcete podpořit dobrou kondici vašeho partnera?

Při plánování těhotenství je důležitá příprava. Pokud se s partnerem pokoušíte o miminko a ono nepřichází, je dobré celkově upravit životní styl. Je to i nutnost, protože naši partneři většinou nemají chuť absolvovat pro ně nepříjemná vyšetření. Stejně jako je důležitá vnitřní očista u ženy – aby se tělo mohlo soustředit na tvorbu nového života – je třeba přirozeným způsobem podpořit i správné funkce muže. Při otěhotnění je důležitá kvalita spermií, která bohužel obecně klesá.

Začněte vylepšením stravy, omezením stresů, upravte partnerův šatník ve prospěch oděvů a prádla, které netlačí na varlata. A dnes už můžete vašemu muži dodat i koncentrované přírodní dobroty, které jeho spermie nastartují, posílí a ochrání a celý proces posílení plodnosti mohou urychlit.

Tobolky Fertilanu obsahují několik prověřených látek. L-arginin podporuje schopnost erekce a zvyšuje počet a pohyblivost spermií. L-karnitin pomáhá zvyšovat hybnost spermií. Dobrou náladu podporuje žen-šen a a stará léčivá bylina Inků – kořen Maca. Fertilan navíc obsahuje látky (antioxidancia), které spermie chrání například před ztrátou hybnosti a před snížením schopnosti penetrace. Z nich nejdůležitější je selen. Obsahuje i další prvky a živiny. Podrobnosti o složení a účincích najdete zde.

Fertilan je významným zdrojem selenu, zinku a vitamínu C a B12. Selen přispívá k normální spermatogenezi (tvorbě mužských pohlavních buněk-spermií). Spermatogeneze je ovlivňována také pohlavními hormony, zejména testosteronem. K udržení jeho normální hladiny přispívá zinek. Zinek také přispívá k normální plodnosti a reprodukci. Kromě tvorby spermií patří k důležitému faktoru ovlivňujícímu mužskou plodnost také psychika. Vitamin C a vitamin B12 přispívají k normální psychické činnosti a k činnosti nervové soustavy.

 

 

KLIMAKTERIUM

SARAPIS PLUS

Máte svůj měsíční cyklus spojený s migrénami?

Trpíte premenstruačním syndromem?

Pociťujete nástup klimakteria – pocení, návaly, nespavost?

Možná máte jen problematickou menstruaci a s tím spojené různé projevy vám komplikují život. Možná vám už nastupuje klimakterium a s ním příznaky jako je pocení, nespavost atd.. Preparát, jehož hlavní složkou jsou včelí produkty: mateří kašička a květní a fermentovaný pyl, vám může dodat potřebnou energii. Mateří kašička má antibakteriální účinky, působí regeneračně a stimulačně a umí také příznivě ovlivňovat menstruaci a klimakterium.

Sarapis plus obsahuje květní pyl a mateří kašičku. Sama mateří kašička obsahuje velké množství prospěšných živin. Preparát je ještě doplněn o šalvěj, chrom, selen, koenzym Q10, beta karoten a vitamíny C, E a pro podporu kostí vitamíny K a D3. Podrobnosti o složení a vlastnostech preparátu najdete zde.

SARAPIS plus je nástupcem oblíbeného a osvědčeného preparátu Sarapis, který si oblíbilo velké množství žen. Dlouholeté zkušenosti s použitím včelích produktů přinesla vhodné doplnění preparátu o další důležité a prověřené složky, které pomohly ještě vylepšit vlastnosti původního Sarapisu. Jedná se o extrakt ze šalvěje, chrom a vitaminy K a D3.

SARAPIS plus obsahuje včelí produkty - včelí mateří kašičku a květový a fermentovaný pyl. Dalšími složkami výrobku je extrakt ze šalvěje, koenzym Q10, Beta-karoten a je významným zdrojem vitaminu C, vitaminu E, vitaminu K a vitaminu D3, chromu, železa a selenu. Vitamin C, vitamin E a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, což je děj doprovázející přirozené stárnutí organismu. Vitamin C a železo podporují normální energetický metabolismus a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C podporuje normální činnost nervové soustavy a přirozenou psychickou činnost. Vitamin C přispívá k obvyklé tvorbě kolagenu, důležitého pro přirozenou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže. K udržení dobrého stavu vlasů a nehtů také přispívá selen, který přispívá i k fyziologické činnosti štítné žlázy. Vitamin C, železo a selen jsou významné pro funkci imunitního systému. Vitamin K je důležitým prvkem pro srážlivost krve a zastavení krvácení. Vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostí tím, že redukuje úbytek kostní hmoty a příznivě působí na jejich dobrý stav. Vitamin D3 přispívá k běžnému vstřebávání a využití vápníku a pomáhá tak udržovat běžnou hladinu vápníku v krvi. Vitamin D3 přispívá k udržení přirozeného stavu kostí a je potřebný pro normální funkci svalů a normální stav zubů. Chrom je důležitým stopovým prvkem, který přispívá k obvyklému metabolismu a jeho podpoře. Chrom také pomáhá tělu udržet přirozenou hladinu krevního cukru.SARAPIS SOJA

Je vám více jak 40 let?

Začala vám vynechávat menstruace?

Trápí vás návaly a noční pocení spojené s nespavostí?

S menší produkcí vajíček ubývá také ženských hormonů. Je dobré se na příchod klimakteria připravit a postupný přirozený úbytek hormonů zmírnit jeho doplňováním pomocí přírodních preparátů, které dále organismus nezatěžují. Můžete tak nástup nepříjemných projevů klimakteria zmírnit.

Sarapis Soja obsahuje především extrakt ze sóji a z červeného jetele. Obě dvě složky jsou dobrým zdrojem fytohormonů – žádná jiná potravina ani bylina jich neobsahuje více. Doplňuje je květní pyl a mateří kašička. Podrobnosti o složení a vlastnostech najdete zde.

Sarapis Soja obsahuje sójové izoflavony a izoflavony z červeného jetele. Dále obsahuje vitamin C a železo, které napomáhají při únavě a vyčerpání a jsou prospěšné pro imunitní systém. Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti. Vitamin C napomáhá normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci krevních cév, dásní, zubů, kůže, chrupavek a kostí.
ČERVENÝ JETEL PLUS SOJA

Je vám více jak 40 let?

Začala vám vynechávat menstruace?

Trápí vás návaly a noční pocení spojené s nespavostí?

Jste alergická na včelí produkty?

Červený jetel Plus Soja obsahuje pouze extrakt ze sóji a z červeného jetele. Obě dvě složky jsou dobrým zdrojem fytosterolů – žádná jiná potravina ani bylina jich neobsahuje více. Sóju a jetel ještě doplňuje přírodní vitamín E-komplex. Podrobnosti o složení a účincích najdete zde.

Doplněk stravy Červený jetel Plus soja obsahuje sójové izoflavony, které blahodárně působí v období klimakteria-menopauzy. Sójové izoflavony také přispívají ke správné tvorbě a k udržení dobrého stavu pokožky a vlasů v průběhu klimakteria. Dále obsahuje vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
ISOFLAVONE

Je vám více jak 40 let?

Začala vám vynechávat menstruace?

Trápí vás návaly a noční pocení spojené s nespavostí?

Jste alergická na včelí produkty?

Potřebujete doplnit ženské hormony, protože procházíte klimakteriem. Je dobré se připravit a začít nějaký přírodní preparát užívat ještě před nástupem úporných projevů – budou pak mírnější.

Isoflavone obsahuje pouze extrakt ze sóji. Sója je velmi dobrým zdrojem fytosterolů – žádná jiná potravina ani bylina jich neobsahuje více. Podrobnosti o složení a účincích najdete zde.

Doplněk stravy Isoflavone obsahuje sójové izoflavony, které blahodárně působí v období klimakteria-menopauzy. Sójové izoflavony také přispívají ke správné tvorbě a k udržení dobrého stavu pokožky a vlasů v průběhu klimakteria.
ZDRAVÝ A VITÁLNÍ MUŽ I PO ČTYŘICÍTCE - ANDROPAUZA

 

SARAPIS PRO MUŽE

Je vám více jak 40 let a chybí vám energie?

Nemáte chuť na sex?

Začínáte tloustnout?

To mohou být příznaky andropauzy – mužského přechodu. Je to důsledek nižší produkce testosteronu. V přírodě existují zdroje živin, které mohou tělu dodat chybějící látky v jiné podobě a mohou podpořit utlumení nežádoucích projevů.

Sarapis pro muže obsahuje ranní a večerní kapsle různého složení.  Ranní tableta vás kombinací žen-šenu a mateří kašičky s přídavkem hořčíku, selenu, železa a vitamínů, nastartuje a dodá energii. Večerní tableta vás zklidní a omezí únavu. Obsahuje extrakt z česneku, z bylin jako je meduňka a kozlík a dále obsahuje důležité stopové prvky a vitamíny. Podrobnosti o složení a účincích najdete zde.

Sarapis pro muže obsahuje mnoho důležitých prvků a živin. Například selen - ten přispívá k normální spermatogenezi a k normální činnosti štítné žlázy. Dále selen spolu s vitaminem C a vitaminem B2 a zinkem přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, což je děj doprovázející přirozené stárnutí organismu. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity a zinek napomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi a přispívá k dobré plodnosti a reprodukci.
GELÉE ROYALE TOTAL PLUS GINSENG

Nebaví vás stárnutí?

Zdá se vám, že se na vás nějak více lepí nemoci?

 Pokud je vám více jak 40, můžou to být příznaky andropauzy. Nebo jen potřebujete podpořit imunitu. Někdy pomůže změna životního stylu, změna jídelníčku. Ale na to, aby člověk ke změnám měl dostatek energie, potřebuje něčím podpořit. Mateří kašička by mohla být tím správným stimulantem. Je to opravdová včelí superpotrava a obsahuje mnoho živin, které jsou prospěšné i lidskému tělu.

Tobolky Gelée Royale Total plus Ginseng obsahují především mateří kašičku, která příznivě působí na imunitní systém, pomáhá tlumit stres a přispívá k hormonální rovnováze. Tobolky obsahují také žen-šen a vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, což je děj doprovázející přirozené stárnutí organismu. Podrobnosti o složení a účincích najdete zde.
PRO VITALITU A SVĚŽEST


ČESNEK + DÝNĚ / Knoblauch + Kürbis

Trápí vás únava?

Chybí vám energie?

Jste po nemoci a potřebujete se dostat do formy?

Česnek a dýně jsou tradičními přírodními domácími prostředky, jejichž příznivé vlastnosti pro lidské tělo jsou již po staletí důkladně zkoumány a dokumentovány. Blahodárně působí na nepříjemné projevy stárnutí. Pravidelné užívání významně přispívá k zachování zdraví a vitality a dobrého stavu lidského organizmu.

Dýňová semena jsou navíc bohatá na draslík, hořčík, vápník a rovněž fosfor a obsahují ještě stopové prvky mangan, měď, zinek a selen.

Pouze 1 kapsle denně dodá Vašemu tělu dostatečné množství důležitých živin z česneku a dýně. Díky kapslím s výtažky z česneku a z dýně je nyní možnost užívat látky z obou rostlin ve formě vysoce kvalitních extraktů velmi jednoduchým způsobem.

Momentálně nedostupné.


RHEUMABASAN – KLOUBY, SVALY

Bolí vás klouby?

Cítíte bolest po a při fyzické zátěži?

Chcete podpořit dobrou hybnost kloubů?

Klouby mohou bolet z různých důvodů. S přibývajícím věkem se ale hlásí prosté opotřebování. To je o to větší, čím více klouby zatěžujete – ať už vyšší váhou či extrémní pohybem. Pokud chceme být dlouho vitální a bezproblémově pohybliví, musíme se o klouby dobře starat a podpořit je správnou kombinací přirozených a přírodních živin.

Fotografie výrobku plus ilustrační foto – klouby, svaly

Tablety RheumaBasan – klouby, svaly jsou optimální kombinací vitamínů a stopových prvků v takovém poměru, aby podporovaly tvorbu kolagenu a bránily překyselení organismu, které má špatnbý vliv na klouby.

RheumaBasan – klouby, svaly obsahuje antioxidačně působící mikroživiny (např. vitamin C, vitamin E, selen), které pohlcují radikály a chrání tak buněčné membrány. Zásaditá forma v RheumaBasan neutralizuje kyselé produkty látkové výměny. Sulfáty glukosaminu a chondroitinu jsou přirozené stavební kameny kloubních chrupavek. Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu, který je důležitý pro správné funkce kloubní chrupavky.

Momentálně nedostupné.

 

MINAVIT

Zatěžuje vás stres?

Jste po nemoci?

Doléhá na vás stáří?

Někdy potřebujeme organismus rychle posílit a účinně regenerovat. Buď jen tak, jako prevenci – třeba v situacích, kdy jsme příliš vyčerpávání stresem. Nebo jako pomoc při léčbě nemocí, kdy často můžeme trpět nechutenstvím a tělo tak nedostává dostatek živin, které potřebuje k normálnímu fungování. A také poté, co jsme překonali nemoc a naše tělo je ještě oslabené.

Tonikum Minavit je posilující a osvěžující nápoj, který obsahuje 12 vitamínů a 6 zásadních stopových prvků. Jejich kombinace zaručuje maximální působení na organismus. 

Momentálně nedostupné.

Zpět na stránku Témata

Nejčtenější články

Jak podpořit imunitu?

Když se ochladí, je sychravo a vlhko, zima nám leze za nehty a může se nám oslabit imunita. Imunitní systém nestíhá a začínají se v lepším případě objevovat rýmy, kašel a nachlazení. V tom horším případě uléháme do postele s chřipkou nebo angínou.

Střeva jsou klíčový orgán imunity

Naše střeva jsou díky bilionům místních mikroorganismů klíčovým orgánem pro naši imunitu. Ovlivňují například produkci bílých krvinek v jiných imunitních centrech, jako je...

Paluba letadla je rájem virů a bakterií. Jak během letu na dovolenou neonemocnět?

Trávit svou letní dovolenou s kapesníkem v ruce nebo ještě hůře v hotelové posteli nechce nikdo. Přesto se mnoho lidí po dlouhém letu letadlem do vysněné...

X

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše