Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Vyhledávání

Zpět na stránku Články

Lékárníci doporučují… Sarapis!

Vloženo: 27. 01. 2015

Už jste si někdy nechali poradit od lékárníka? Určitě ano. Každý z nás někdy narazil na zdravotní problém, s kterým nebylo nutné hned běžet k lékaři, ale bylo ho třeba hned řešit.

Úporná rýma, bolavé klouby, pálení žáhy, nespavost… Někdy nám také náš lékař doporučí podpořit léčbu nemoci něčím přírodním a doplňkovým. A tady se bez pomoci a rady lékárníka neobejdeme.

Lékárníci rozumí přípravkům, které prodávají, velmi dobře. Každý den jsou totiž konfrontováni se zkušenostmi zákazníků a mohou tedy doporučovat skutečné účinné přípravky. V široké nabídce produktů se stejnými účinky, ale od různých výrobců, se zákazníkovi těžko orientuje.

Naše firma VEGALL Pharma s.r.o. je na trhu již dlouho a speciali-zujeme se na přírodní preparáty pro ženy i muže, které jim pomáhají v těžkých obdobích jako je u žen příprava na těhotenství či klimakterium nebo menstruační potíže a andropauza u mužů. Bez poučených lékárníků, kteří umí doporučit zákazníkovi vhodný přípravek, by pozice každého producenta potravních doplňků byla mnohem těžší.

Těší nás, že v každoroční anketě „Lékárníci doporučují“, kterou pořádá vzdělávací portál pro lékárníky Edukafarm, se umísťujeme pravidelně na prvním místě. Lékárníci už od roku 2009 vyhodnocují naše klíčové produkty pro ženy v klimakteriu: Sarapis a Sarapis Soja, jako nedoporučovanější. Věříme, že je to především proto, že se ženy do lékáren pro naše Sarapisy opakovaně vrací, protože jim prostě pomohl. A spokojený zákazník je radost nejen pro lékárníky, ale i pro nás. Fakt, že Sarapisy mohou ženám ulevit s příznaky klimakteria bez vedlejších účinků, je dnes faktem dostatečně známým, čehož důkazem je i anketa lékárníků. 

Již šestým rokem jsou naše výrobky stále na přední pozici!

Děkujeme našim zákazníkům za trvající přízeň!

Tým VEGALL Pharma s.r.o.

Výsledky ankety:

Rok

Kategorie MENOPAUZA

Doporučení

2009

1. místo

45%

2010

1. místo

36%

2011

1. místo

40%

2012

1. místo

41%

2013

1. místo

45%

2014

1. místo

44%

Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku Články

Nejčtenější články

Mezi námi děvčaty aneb co říct své dceři o menopauze

S přechodem neboli menopauzou se pojí řada více či méně závažných a nepříjemných projevů.

Podzim a zima v dětském kolektivu: Rizika, kterým je vystaveno vaše dítě

První měsíce ve škole po prázdninách jsou náročné. Obzvláště pro prvňáčky a jejich rodiče znamenalo září období značných změn, psychické i fyzické zátěže a také nemocí. S nástupem dětí do škol a školek výrazně stoupá nemocnost.

Přísné diety ohrožují ženské zdraví. Mohou vést k rakovině děložní sliznice či neplodnosti.

Drastické diety mohou mít závažné důsledky pro ženské zdraví.

X