Vyhledávání

Zpět na stránku Životní styl

Nová, výkonná zbraň na podporu imunity – věda s respektem k přírodě

Vloženo: 07. 01. 2016

Zvláště v zimním období cítíme, že silnější imunita je potřebná k účinné ochraně před útoky virů a bakterií.

Kdo má imunitu oslabenou, jde z nemoci do nemoci. Zvlášť nepříjemné je to u dětí, které tak zameškávají výuku ve škole nebo jsou víc doma, než ve školce. A to je zdrojem dalšího stresu a dalšího oslabování imunity.

Jak tento kolotoč rozetnout?

Zdravý člověk má imunitu jako štít, který ho chrání před běžnými nemocemi. Zdravý člověk je ten, který má dostatek správných živin a vitamínů, které dodávají jeho imunitě sílu. Bez nich to prostě nejde. Současné potraviny ale mají účinných látek čím dál méně. Způsob pěstování rostlin a chovu zvířat vyčerpává krajinu a potraviny, které nám dříve stačily doplnit zásobu vitamínů a živin. Dnes jsou ale potraviny čím dál méně hodnotné. I když se stravujete zdravě, musíte doplňovat důležité látky pomocí potravních doplňků a přírodních prostředků. Především tehdy, pokud je váš organismus oslaben nemocí nebo nadmírou stresu.

Orthomolekulární medicína – nový obor pro naše zdraví

Lékaři a vědci si pořád lámou hlavu nad tím, jak efektivně podpořit zdraví člověka. Vznikají i nové obory, které konečně přiznávají, že důležitou léčebnou složkou je i naše strava. Orthomolekulární medicína se například zabývá prevencí a terapií onemocnění souvisejících s výživou. Snaží se hledat cesty pro vyrovnání deficitu výživových prvků. A je logické, že se vědci tohoto oboru inspirují především v přírodě.

Lídrem ve zkoumání vzájemnéImmun44 souhry mnoha vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a takzvaných bioaktivních rostlinných látek pro podporu obranného systému člověka, je rakouská firma Ökopharm. Je vlastníkem několika patentů a podařilo se jí vytvořit významný nutriologický koncept nové generace produktů. Pracuje se zde s biologicky aktivními vitamíny, které jsou optimálnější a tělo je umí lépe využít, než vitamíny syntetické. Biologicky aktivní vitamíny se získávají speciálním procesem klíčení semínek rostliny quinoa (merlík čínský), kdy díky speciální vitamínové zálivce jsou následně z klíčků získávány vitamíny v té nejlepší kvalitě a síle.

Immun44® – novinka na podporu imunity s biologicky aktivními vitamíny z přírodních zdrojů

Immun44® je doplněk stravy, který jevnučka s dědou právě produktem orthomolekulární medicíny. Obsahuje totiž Plantovir® – což je komplexní směs polyfenolů primárně sloužící k zásobování imunitního systému. Doplňuje je Phyto-Panmol®, což je směs biologicky aktivních vitamínů. Dále obsahuje ještě další důležité vitamíny a minerály.  Tento „koktejl zdraví“ prokazatelně snižuje závažnost a délku trvání infekcí a především pomáhá tělu dobít a udržet imunitu na vysoké úrovni. Tato skutečnost byla potvrzena také studií, která proběhla v Rakousku.


Hlavní pImmun44 balenířínosy Immun44®

Zásadním způsobem podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k jeho flexibilitě a odolnosti. Doplňuje do organismu zásadní živiny – především vitamíny skupiny B a stopové prvky jako je zinek, selen, železo a měď – a nejen je. Celkově je jich v preparátu obsaženo 44 druhů.

Je vhodný pro celou rodinu a například v Rakousku se jedná o neprodávanější produkt na podporu imunity. Lze ho užívat v podobě kapslí nebo jako sirup, který je vhodný zvláště pro malé děti.

K dostání je tento přípravek výhradně v lékárnách.


Důležité další odkazy a články:

VEGALL Pharma s.r.o.

Immun44


Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku Životní styl

Nejčtenější články

Střeva jsou klíčový orgán imunity

Naše střeva jsou díky bilionům místních mikroorganismů klíčovým orgánem pro naši imunitu. Ovlivňují například produkci bílých krvinek v jiných imunitních centrech, jako je...

Paluba letadla je rájem virů a bakterií. Jak během letu na dovolenou neonemocnět?

Trávit svou letní dovolenou s kapesníkem v ruce nebo ještě hůře v hotelové posteli nechce nikdo. Přesto se mnoho lidí po dlouhém letu letadlem do vysněné...

4 zdravotní obtíže, o nichž jste možná nevěděli, že za nimi stojí oslabená imunita

Imunitní systém je hlavní hradbou našeho těla proti nemocem. To, že nás ve chvíli jeho oslabení může zachvátit rýma, kašel, chřipka či angína, ví i malé dítě.

X

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše