Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Vyhledávání

Zpět na stránku Ženská neplodnost

Objednat se ke gynekologovi?

Vloženo: 17. 03. 2014

To je otázka, kterou si někdy v životě položila každá žena. Někdy máme tendenci naše problémy bagatelizovat a pak si krutě uvědomíme, že jsme k lékaři měly zavítat mnohem dříve. Jindy zas naše návštěva u lékaře vypadá jako planý poplach a cítíme se jako někdo, kdo lékaře zbytečně obtěžuje. Není lehké se v signálech našeho těla dobře vyznat.

Objednat se ke gynekologovi nebo ještě počkat? 

To je otázka, kterou si někdy v životě položila každá žena. Někdy máme tendenci naše problémy bagatelizovat a pak si krutě uvědomíme, že jsme k lékaři měly zavítat mnohem dříve. Jindy zas naše návštěva u lékaře vypadá jako planý poplach a cítíme se jako někdo, kdo lékaře zbytečně obtěžuje. Není lehké se v signálech našeho těla dobře vyznat.

I proto vznikl web – Příroda ženám – www.priroda-zenam.cz. Chceme pomáhat ženám lépe se orientovat samy v sobě a pochopit přirozené fungování našeho těla. A váhání nad návštěvou gynekologa patří k častým obtížím ženy. Znáte snad nějakou ženu, která by se na prohlídku u ženského lékaře těšila?

Součástí nového webu je možnost, nechat si poslat přehledný a souhrnný materiál ve formě e-booku, kde najdete mnoho rad a tipů, jak se správně rozhodnout. Objednat se k lékaři nad rámec preventivní prohlídky nebo nějaký signál našeho těla nechat být a neřešit ho?

Kdepak – naše tělo nám svými signály vysílá důležité informace. Vždy je třeba zaujmout nějaké stanovisko. Někdy stačí vysadit a přestat se stresovat, někdy pomůže nějaký přírodní potravinový doplněk. Připravili jsme materiál, který vám tyto signály pomůže vyhodnotit. Někdy je opravdu zbytečné stresovat se a hned běžet s hrůzou v očích k lékaři…

E-book – Jak poznat, kdy je čas na návštěvu gynekologa - je rozdělen do pěti základních kapitol. Od první menstruace až po klimakterium a po hygienu a péči o vagínu. V každé kapitole najdete popis toho, jak tělo funguje a hlavně přehled všech normálních příznaků nebo těch, které můžete ovlivnit sama, svým životním stylem. V závěru každé kapitoly najdete přehled všech varujících příznaků, kdy je nutné co nejdříve vyhledat lékaře.

Věříme, že se nám pro ženy podařilo připravit souhrnný materiál, který jim bude dobrým vodítkem při vyhodnocování svého zdravotního stavu. A snad je také přesvědčí o tom, že naše zdraví si mnohdy můžeme ovládat samy. Máme v rukou silnou zbraň – zodpovědný přístup k vlastnímu tělu. Zdravě jíst, dostatečně se hýbat a mít pozitivní myšlení!

A jak tuto užitečnou publikaci získat? Jednoduše, stačí kliknout zde nebo na úvodní straně zadat svůj e-mail a následně Vám na tento e-mail bude zaslán E-book - Jak poznat, kdy je čas na návštěvu gynekologa.

Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku Ženská neplodnost

Nejčtenější články

Mezi námi děvčaty aneb co říct své dceři o menopauze

S přechodem neboli menopauzou se pojí řada více či méně závažných a nepříjemných projevů.

Podzim a zima v dětském kolektivu: Rizika, kterým je vystaveno vaše dítě

První měsíce ve škole po prázdninách jsou náročné. Obzvláště pro prvňáčky a jejich rodiče znamenalo září období značných změn, psychické i fyzické zátěže a také nemocí. S nástupem dětí do škol a školek výrazně stoupá nemocnost.

Přísné diety ohrožují ženské zdraví. Mohou vést k rakovině děložní sliznice či neplodnosti.

Drastické diety mohou mít závažné důsledky pro ženské zdraví.

X