Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Vyhledávání

Zpět na stránku Články

Osvědčený prostředek pro muže v novém obalu

Vloženo: 28. 05. 2019

Stejně jako ženy mohou i muži zmírnit příznaky ubývajícího mužského hormonu. Andropauza – jak se mužský přechod nazývá – nemusí být pro ně tak nepříjemná.

Přírodní potravní doplňky jim mohou pomoci zmírnit nedostatek energie, pocit únavy či sníženou sexuální výkonnost. To vše jsou projevy ubývajícího testosteronu, což je znakem mužského přechodu – andropauzy.

Pomáháme mužům mírnit příznaky andropauzy už pár let. Potravní doplněk Sarapis pro muže umí citlivě mírnit nepříjemné projevy, o kterých si většina lidí myslí, že se s nimi musí muži smířit. Andropauza totiž bývá často zaměňována za krizi středního věku a přistupuje se k ní tedy jako k něčemu nezbytnému. Je to škoda, protože doplňky stravy umí muže podpořit a citlivým způsobem upravit jejich fyzický i psychický pocit, vyvolaný úbytkem testosteronu.

Naše tablety dnes dostanete v novém obalu, ale jejich složení zůstalo nezměněno. Novým obalem jen chceme více upozornit na pozitivní účinky našeho preparátu. Ranní a večerní tablety mají různé složení, aby mohly cíleně podporovat mužský organismus. Ranní tableta obsahuje extrakt z ženšenového kořene, hořčík, mateří kašičku, železo, selen a vitaminy A, C, D, E. Dodává tak energii a dobrou psychickou pohodu. Večerní tableta obsahuje extrakt z česneku a aktivní bioflavonoidy, kozlík lékařský, meduňku a vitamin B1, B2, B6, B12, niacin, kyselinu pantothenovou, kyselinu listovou, biotin a zinek. Pomáhá tak organismu zpomalovat stárnutí a celkově zklidňuje.

Přípravek Sarapis pro muže můžete zakoupit v lékárnách. Podrobnosti o složení a vlastnostech přípravku najdete zde:

Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku Články

Nejčtenější články

Osvědčený prostředek pro muže v novém obalu

Stejně jako ženy mohou i muži zmírnit příznaky ubývajícího mužského hormonu. Andropauza – jak se mužský přechod nazývá – nemusí být pro ně tak nepříjemná.

Přibírání v menopauze: 5 faktů, které vám dosud nikdo neřekl

Ženy mohou po nástupu perimenopauzy očekávat nárůst tělesné hmotnosti zhruba o půl kilogramu ročně, často to však bývá i více.

X